Eryaman Koltuk Yıkama Yorumları

Eryaman Koltuk Yıkama Yorumları
Koltuklar zaman içerisinde çay lekeleri, kahve lekeleri, yemek lekeleri, bebeğiniz varsa süt lekeleri gibi nedenlerle kirlenir. Eryaman koltuk yıkama yorumları ise çözüm üretir.
Eryaman koltuk yıkama yorumları yaşam alanlarında hayatın akışı içerisinde oluşabilecek bütün inatçı lekelere karşı koltuğunuzda kalıcı çözümler sunar. Özellikle çocuk ve evcil hayvan bulunan evlerde koltuk yıkama işlemine daha çok ihtiyaç duyulur, bu ihtiyaca karşılık en sağlıklı ve hijyenik çözüm ne ise o size sunulur.
Buharlı Koltuk Yıkama Nedir?
Buharlı koltuk yıkama işlemi tavsiye edilen, gittikçe de yaygınlaşan koltuk yıkama işlemlerinden bir tanesidir. Bu işlem için özel üretilmiş makineler vardır. Bu makineler ortalama 150-170 derece civarında buhar üretir. Yüksek sıcaklıktaki bu buhar koltuklarda bulunan çıkması zor kir ve lekeleri bile kolayca çözerek temizlenmesini sağlar. Bu temizlik işlemi sırasında hiçbir zararlı madde kullanılmaz, tamamen doğaldır. Özellikle bebeği ve çocuğu olan ailelere, evcil hayvan sahiplerine, kronik veya alerjik rahatsızlıkları olanlara, restaurant ve cafelere bu tarz buharlı koltuk yıkama işlemi tavsiye edilir.
Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?
Buharlı koltuk yıkama da bir yerinde koltuk yıkama işlemidir. Verilen adrese gelinerek ilk önce koltuklar emiş gücü yüksek vakumlu makine sayesinde tozlardan arındırılır. Daha sonra koltuk minderlerinin bakterilerden arındırılması ve temizliğinin sağlanması için buhar yardımıyla yumuşatılır. Biraz sonra makine yeterli sıcaklığa ulaştığında mindere sıcak buhar verilip, emiş gücü yüksek makinelerle durulanması sağlanır. Bu şekilde kir, leke her ne varsa minderlerden arındırılır. Minderlerden sonra koltukların yıkanma işlemi başlar. Koltuğun kumaşına150-170 derece sıcaklıkta buhar verilerek kir ve lekelerin yumuşaması sağlanır. Makinenin koltuk yıkama aparatının takılması sağlanıp yüksek ısıda buhar koltuğun yüzeyine verilerek daha sonra emiş gücü yüksek makineler sayesinde vakumlanır. Yıkama işlemi bitince lekeler kontrol edilir, kalan leke görülürse leke çıkartıcılar kullanılarak arındırılması sağlanır. Temizliğin tamamen sağlandığına emin olunduğunda yıkama işlemi sona erer. Eryaman koltuk yıkama yorumları buharlı koltuk yıkama, yerinde koltuk yıkama gibi bütün hizmetleri müşteri memnuniyetini sağlayacak güvenilir bir şekilde yerine getirir.
 
Eryaman Koltuk Yıkama Facebook SayfasıEryaman Koltuk Yıkama Twitter SayfasıEryaman Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK